İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul sohbet siteleri içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet odaları içerisinde ki tüm kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Bu makalemizin amacı İstanbul sohbet odaları içerisinde neler olup bittiğini ve ne işe yaradığını anlatacağız. Sizlere İstanbul sohbet odaları hakkında bilgiler vermeye başlamadan önce sohbet siteleri hakkında genel bilgiler verelim. Sohbet siteleri hakkında genel bilgiler edinmeniz sadece İstanbul sohbet odaları içerisinde sizlere faydalı olmak ile sınırlı kalmayacaktır.

Sohbet siteleri içerisinde barınan tüm chat kanallarında sizlere faydalı olacak bu tanıtımı siteler içine girmeden iyice okuyunuz. Öncelikle sohbet siteleri olarak bilip kullandığımız platformlar aslında mirc programları olmaktadır. Mirc platformları ise farklı ülkeleri bilmem lakin bizim ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan dokuz yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana mirc platformları içerisinde binlerce bay/bayan kullanıcıları ağırladığı gibi onlarca da chat kanalları barındırmaktadır. Onlarca chat kanallarından biri ise ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip İstanbul ilimizin sohbet odaları olmaktadır.

İstanbul sohbet odaları içerisinde binlerce bay/bayan İstanbullu ve İstanbul ilinde yaşayanlar olduğu kadar binlerce de farklı illerden yine bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Üstelik sadece farklı iller ile de sınırlı kalmıyor. Dünyanın bütün ülkelerinden bay/bayan kullanıcılar oluyor.

İstanbullu ve İstanbul ilinde yaşayan kullanıcılar yine kendilerine bulundukları, yaşadıkları illerden arkadaş arıyor. Fakat farklı illerden yada dünyanın çeşitli ülkelerinden olup da İstanbul sohbet odaları içerisinde olan kullanıcılar ise kendilerine İstanbul ilinden arkadaş arayışına giriyor.

Sohbet odaları başlığımız İstanbul ilimizin adını içeriyor diye içerisine sadece İstanbullu yada İstanbul ilinde yaşayanlar girebilir gibi herhangi bir şart veya kural yoktur. İstanbul sohbet odaları içerisine girmeniz için İstanbullu veya İstanbul ilinde yaşamanız kesinlikle gerekmemektedir.

Nasıl ki sizlerin hangi il, bölge ve ülkeden olduğunuzun bir önemi olmadığı gibi aynı şekilde İstanbul sohbet odaları içerisinde her il, bölge yada ülkeden kullanıcılar ile karşılaşabilirsiniz. İstanbul sohbet odaları içerisinde her il, her bölge ve her ülkeden kullanıcılar bulunuyor.

İstanbul Chat

İstanbullu ve İstanbul ilinde yaşayanlar kadar ülkemizin diğer illerinden hatta farklı ülkelerden de bay/bayan binlerce kullanıcılar İstanbul chat siteleri içerisinde bulunuyor.

İnsanlar her ne kadar ilk olarak bulundukları, yaşadıkları illerden, bölgelerden kendilerine eş, dost ve arkadaş arayışına girseler dahi sadece bunun ile sınırlı kalmazlar. Genellikle insanlar bulundukları, yaşadıkları illerden, bölgelerden kendilerine aradıkları kriterde arkadaş bulamadıkları taktirde farklı illere yönelirler.

Farklı illere yönelen kullanıcılar da genellikle kendilerine sınır ve yakın illere yönelir. İstanbul chat odaları içinde her ne kadar farklı illerden, farklı ülkelerden kullanıcılar var desek de İstanbullu olmayıp da odalarda bulunanlar genellikle yakın illerden olmaktadır.

İstanbullu veya İstanbul ilinde yaşamayıp da İstanbul chat sitesi içerisinde olan kullanıcılar genellikle Kocaeli ve Sakarya illerinden yoğunluk göstermektedir. Yukarıda ki satırda da üstüne basarak anlattığım gibi sınır ve yakın il ağırlıklı olmaktadır.

Örneğin; Kocaeli ilinden olan kullanıcılar kendilerine illerinden aradıkları kriterde arkadaş bulamayınca ilk olarak kendilerine en yakın İstanbul olduğu için bu chat kanalları içerisine girmekteler. Uzun lafın kısası İstanbul chat odaları içerisine 18 yaşından büyük dileyen ve isteyen herkes girebilir.

Mobil İstanbul Sohbet

Mobil İstanbul sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile İstanbul sohbet siteleri içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Dünyada herkesin çok iyi bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde ve dünya genelinde mobil adlandırılması verilmiştir. Bundan dolayı insanlar akıllı cep telefonları ile arama motorlarında herhangi bir arayışa girdiklerinde arayışlarının başına mobil eki kullanmaktalar.

Anlayacağınız arkadaşlık sohbet odaları ile sınırlı olmayan mobil eki arama motorlarında akıllı cep telefonları ile yapıldığında her sitelerde kullanılıyor. Örneğin; Akıllı cep telefonları ile arama motorlarında oyun siteleri arayışına girenler mobil oyun siteleri gibi anahtar kelime kullanmaktalar.

Mobil İstanbul sohbet odaları ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tam olarak kendisidir. Aksi taktirde mobil İstanbul sohbet sitesi gibi herhangi bir chat kanalı yoktur. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak bilip kullandığımız platformlarda aslında yıllardır bizlerin masaüstü, leptap, tablet gibi bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

admin 68

Bu gönderi için yorumlar kapalı.